سلام به امیررضاجونم

خوبه چه عجب عزیزم انتظارم به سر رسید

خوشحال شدم حقیقتا

اتفاقا منم به نیت پابلیک شدن نوشته بودمشون

میخواستم بت بگم مرسی بابت دموکراسی حاکم بر وبت! ولی رفتم دیدم یه جاهای قشنگی رو ستاره زدی فهمیدم نه بابا! انگاری توهم مثل نجفی دیکتاتوری!

اینجور که تاحالا دیدم گویا فقط تو وبلاگ خودم دموکراسی برقراره

ای بابا  کاش جاهای خوب خوب شو سانسور نمی کردی دیگه ضدحال شد

اینجوری که نمیشه داداش همونجاها که خوب به بازدید کننده ها شناسوندمت ، ستاره زدی ! ناقصه که. چقدر حیف شد !! بعضی کامنتهام دوپهلو میشه برداشت کرد !

ای شیطون

بلای کی بودی

به مستر امیررضا

داداش جان ما ستاره هامو وردار

جاهای بد بد رو عمدا پررنگ کردی ولی قسمت های مودبانه و محترمانه که به ضرر خودت بوده رو ستاره می زنی سانسور میکنی ؟؟ وات د فاز حاجی

اگه میخوای بازی کنیم که منم اسکرین شات چت های تورو تو تلگرام دارم میشه بزارم تو وبلاگم . هرچند خب انجام نمیدم چون رسم جوونمردی این نیست . منتی هم نیست بابتش راحت باش شما .

نمیگم بد کردی پابلیک کردی ها نه ! اتفاقا خیلی خوب کاری کردی ممنونت هم هستم . خواسته ی خودمم همین بود .

ولی نه اینجوری ناقص آخه

بیا یه حال دیگه ای هم به ما بده ستاره هارو وردار

از چیزی میترسی ک ستاره زدی؟؟

دیکتاتور نباش دیگ

جونِ حسین ؟؟ وردار ستاره هارو ؟؟

فرق من و شما اینه که من هرگز تو وبلاگم یا محیط عمومی ، ناسزا و حرف زشت به خانم ها نمی زنم و دل نمی شکنم ولی شما بدون رضایت اون خانم هایی که اسم آوردی ( بیش از سه مورد) بدترین حرف هارو علیه شون دروبلاگ عمومی خودت منتشر کردی . و دلخوری بوجود اوردی . اینارو میگم شاید یک ذره تو تنهایی هات پیش خودت وجدان تو قاضی کنی و روی حرف هام جدی فکر کنی . من از اول هم قصد جنگ و دعوا نداشتم بارها هم قبل گذاشتن این پست ها بهت اینو گفتم اما تو لجبازی . اون دوستت آناهیتا تو وبلاگت کلی حرف بار من کرد من بایه کامنت توی وب خودت پاسخ دادم . منم می تونستم مثل خودت پا روی شرف و غیرتم بذارم و بیام تو وبلاگ عمومی خودم که روزانه ۵۰ نفر از وبلاگ نجفی میان توش و می بینن هرحرفی دلم میخواد به اون دختر بزنم اما مشکل اینجاست که من مثل تو نیستم . بااینکه اون دخترهایی که تو فحش بارشون کردی و ابروشونو بردی ، فقط نظر مخالف تو دادن و حتی توهینی از قبل بهت نکردن ! اما اون دختر بی ادب اناهیتا ، هرچی دلش خواست بمن گفت ! باوجودی که من هرگز حتی مخاطب قرارش نداده بودم و نمی شناختمش از قبل !  من درقبال دخترها خیلی منعطفم و کوتاه میام . اما تو چی جناب ؟؟ تو فقط ادعا داری ! 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها