ین پیام را توی خانواده برتر پست کردم اما احتمالش هست پست نشه و یا سانسور بشه و حرف های بدی نزدم و واقعیت را گفتم و خواستم درد دل کنم و جواب یکی از کاربرها را بدم ممنون میشم به عنوان ی پست بذارید اینم پیامم

به خانم زائر بارانی

سلام وقت بخیر اون چیزی که غرور منو له کرد این بود که چقدر شهید رفتند و چقدر جانباز شدند مثل بابای خودم ( اینو هم بگم سهمیه نداراما خخخ , بابام دنبالش نرفت . سربازی هم باید برم ) و الآن به نام دین چه کارها که نمیشه

میدونستید روزانه میانگین فقط 50 نفر دختر ایرانی به کشور پاکستان فرستاده میشه برای !!! کشورهای عربی بماند از شهرهای مذهبی خودمون بگیرید که میاند اینجا دختر ایرانی صیغه میکنند ی مستندی هم مسعود ده نمکی ساخت در مورد فقر و فحشا که صداش را در نیاوردند و طبق معمول فتوای پنهان کاری دادند . تازه این مستند مربوط به سال 83 بود . الآن که اوضاع بدتره

مگه مرض داشتند رفتند شهید شدند . میدونید توی خرمشهر و سوسنگرد و با زنهای ایرانی جلوی شوهرهاشون چیکار میکردند ؟

بعضی ها توی این سایت هستند که اگه دستم بهشون برسه گوله حرومشون میکنم تا از صیغه نگند غرور منو این چیزها له میکنه نه این آهنگ . این آهنگ بیشتر غرورمو جریحه دار میکنه و بخاطر نباید گوش بدم توی اوضاع کنکور وگرنه غرورمو له نمیکنه اما در مورد امام حسین جملات این لینک را بخونید .

http://www.shariatjavid.ir/post/6

بله همه ها بد نیستند . من آیت الله طالقانی و بهشتی را بیش تر از بقیه قبول داشتم که هرچی آدم خوبه هم ترور میشه و کشته میشه ! مثل امثال سردار سلیمانی . فکر کردید چرا بقیه را نمیکشند آمریکایی ها ؟ براشون مثل آب خورد بود اما چرا این افراد ؟ آیا خائنین در مرگ اونها دست داشتند ؟! بگذریم .

آیت الله بهجت را خوبی شو شنیدم اما مثل اینکه ی فتوا داده بودند در مورد صیغه و اینا که با منطق و عدالت و عشق جور در نمیومد من فقط خود پیامبر را قبول دارم . مرجع تقلید و اینا برای من الگو نیستند . نمیگم بد هستند اما الگو نیستند احادیث و کتاب هم خود پیامبر ننوشته که بگیم فلان کتاب معتره . وقتی آدم عقل و شعور داره و روش زندگی پیامبر و زنها و دلیل صیغه هاش را ببینه متوجه میشه اینکه بره چهارتا کتاب بخونه که معلوم نیست با چه قصد و غرضی نوشته شده یا نه دلیل بر سواد نمیشه ی جمله ای هست که میگه همه میتونند با سواد شوند اما همه نمیتوانند فهمیده شوند

چرا من از صیغه میگم ؟ چون یکی از مشخص ترین ایرادهایی هست که میشه به افراد در ظاهر مذهبی گرفت که حتی خودشون نمیدونند دارند اشتباه میرند و با این کارهاشون فساد هم آوردند و تنوع طلبی قرآن ی کتاب کلی و جامعه که من که خودم انجیل مسیح را خوندم میفهم قرآن کجا و انجیل کجا و مشخصه قرآن کتاب الکی نیست خود پیامبر فکر کنم ی جا گفته لعنت بر تنوع طلبین !

بله اون فرد همونه که گفتم توی لایو بود . من اون فرد را تازه شناختم و تعصبی هم روش ندارم و اگه شما ی دلیل قانع کنند و منطقی بیارید قبول میکنم و اولین لایوی که ازش دیدم با این فردین بود که بخاطر من اون لایو را ببینید لایو همون فرد با امین فردین را سرچ بزنید میاد دلیل شما برای گمراهی کردن اون فرد را هم میخوام بدونم. ممکنه شما درست بگید اما خیلی ها میخواند ما نفهمیم و این ی مسئله ی جداست و گمراهی هم ی مسئله ی جدا متوجه هستید

؟ به قول دکتر علی شریعتی : به من بگو نگو , نمیگویم , اما نگو نفهمم , که من نمیتوانم نفهمم , من میفهمم

در مورد کنکور هم الآن شاید راهم را اشتباه اومدم و مثل بابام که جوونیش توی سپاه بود میرفتم اونجا و پسر. من هم که الآن فرمانده ی سپاهه . هست بهم میگه تو کنکور تیک امنیت ملی را بزن( من تیکشو نزدم ) و بیا کنار خودم و دانشگاه درس بخون اما من دوست داشتم زندگیم شاد باشه و برای خودم سفرخارج از کشور برم و به دور از حاشیه اما شاید اشتباه کردم و باید تیک را میزدم ( البته سال بعد هم میشه ) و برم و در حد توان خودم حساب ی عده را برسم که باعث و بانی فروش و قاچاق دخترا میشند و موارد این چنینی از نظر شما این کار را نمیکردم بهتر نبود ؟ البته جونم هم در خطر میفته اما دلم خنک میشه .

در مورد اون مسئله که گفتید به خواهر زاده تون گفتید از نظر من یاد میگرفت چطوری به فکر و جسمش آسیب نزنه با اون کار بهتر بود . البته شما زشته بگید اما خودش باید یاد بگیره ی چیزی که منطقی هست و علم میگه اون کار را همه انجام میدند . مخصوصا پسرها . اکثرشون . حالا نمیگم همه شاید ی عده انگشت شمار باشند حتی یکبار هم انجام نداده باشند که نمیدونم وجود داره یا نه اما دخترها امکانش هست این ی یاز طبیعیه و ی عده خشک مذهب میخواند نادیده ش بگیرند . منم که مرض ندارم . دوست دارم وقتی ازدواج کردم این نیاز پاسخ داده بشه و بین دوست دختر و صیغه ( که در موردش گفتم ) خب این را انتخاب میکنم و ی چیزی همه اونهایی که ترک کردند ی زمانی این کار را انجام میدادند پس چه خوبه بدونیم چطوری به سمت ترک کردن بریم که آسیب نبینیم . مثلا فیلم بده و نباید دید چون فانتژی تغییر میده و اون لذتی که بعدا باید ببری از همسرت را نمیبری و . اینکه ی نفر چقدر این کار را انجام بده و زیاده روی کنه و جسمش تحیلیل بره باز ی مسئله دیگه و افراد وقتی این کار را انجام میدند باید بهشون آزموش داده بشه اما بخاطر تعصابی که وجود داره فقط میگند حرامه و گناهه و طرف بدتر میترسه و افسردگی میگیره و همین تلقین خودش باعث میشه طرف به بیماری فکری دچار بشه

دست شما درد نکنه اینقدر تایپ کردید .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها